KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller+teckningar 9018186

nr 901 8186

Akvareller+teckningar

5 delar, bland annat. A Matson, proveniens: Gösta Stenman

Kondition: oramade

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 juni 2014
kl 19:03:57